Videá

júl 2013

Čo ZSE chystá na Pohodu

máj 2013

Sme súčasťou Vášho domova
Promo akcia ZSE s posolstvom "Sme súčasťou Vášho domova" dňa 20.5.2013 na zastávke Franza Liszta v Bratislave.

september 2012

Rúbanisko - ZSeFAKTÚRA
Sleduj drevorubača a zisti pár dobrých dôvodov, prečo si zaregistrovať elektronickú faktúru od ZSE Zatni sa! Sekni s papierovou faktúrou a vyhraj elektrický skúter, elektrický bicykel alebo elektrickú kolobežku. Inšpirácia? Klikni na  www.zsefaktura.sk

august 2012

bratislava-inline rozkorčuľovala mesto
Bratislava-inline je letná bratislavská korčuliarska akcia. Západoslovenská energetika je jej hrdým partnerom už od jej počiatku v roku 2004. O aktuálnom ročníku sa viac dozviete na www.bratislava-inline.sk

máj 2012

Dokument o elektrickej formule
30 členov STUBA GREEN TEAM-u spoločnými silami stavajú pretekárske vozidlá formulového typu na elektrický pohon. S prototypom sa zúčastňujú na súťažiach Formula SAE/Student, kde si merajú sily s kolegami z celého sveta. Reprezentujú svoje schopnosti, univerzitu, ale i Slovensko v medzinárodnom prostredí. Skupina ZSE je hrdým partnerom Slovenskej technickej univerzity v úspešnom vývoji monopostu SGT s elektrickým pohonom. ZSE bolo generálnym partnerom tímu v rokoch 2010 – 2012.

apríl 2012

Víťazné video v súťaži EverGreen
Nešetrite sa pri šetrení. Aj málo energie stojí veľa námahy. Pozrite si víťazné video Mateja Šmelka na tému energetická efektívnosť.

Green Academy – Deň Zeme v ZSE učí myslieť ekologicky
Najlepší nápad v téme Obnoviteľné zdroje energie podporuje mladých ľudí pri rozbiehaní biznis nápadov, ako šetriť prírodu a energie. Pre tri najlepšie projekty je pripravený inkubačný program v hodnote 1 000 €. Ten má pomôcť autorom nápadov pretaviť ich víziu do reality. Pozrite si ako vyzerá oslava Dňa Zeme v ZSE.

marec 2012

Študentská elektrická formula SGT - trailer
Poďte sa s nami pozrieť ako vznikala študentská elektrická formula na strojníckej fakulte STU. Členmi STUBA GREEN TEAMu sú študenti, ktorí sa zaujímajú o automobilovú techniku a elektroniku. Ich zámerom je stavať pretekárske vozidlá formulového typu na elektrický pohon a zúčastňovať sa s nimi na súťažiach Formula SAE/Student. ZSE bolo generálnym partnerom tímu v rokoch 2010 – 2012.