Východoslovenská energetika a.s. - Skupina ZSE
ie

Prehliadač Internet Explorer nie je podporovaný

Pre správne zobrazenie stránky vám odporúčame použiť prehliadač Firefox alebo Chrome


Východoslovenská energetika a.s.

Východoslovenská energetika a.s. (VSE) je energetická spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby spojené s odberom elektriny a plynu.

Predmetom činnosti VSE je nákup elektriny a plynu od výrobcov a jej predaj približne 500 000 zákazníkom – domácnostiam, firmám a organizáciám, veľkým a kľúčovým zákazníkom. Prostredníctvom zmlúv o združenej dodávke energií zabezpečuje komplexné služby v oblasti predaja elektriny, plynu a distribúcie elektriny.

Poslaním spoločnosti je poskytovanie spoľahlivých a komplexných služieb, ktoré zodpovedajú požiadavkám zákazníkov. Hodnoty, ktoré chce spoločnosť napĺňať, sú dôvera, spoľahlivosť, orientácia na zákazníka, výkon a vytváranie budúcnosti energetiky. Okrem dodávky elektriny, plynu a súvisiacich služieb poskytuje spoločnosť aj nové produkty a riešenia, ktoré zákazníkom pomáhajú šetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a osobné pohodlie.

VSE patrila do skupiny VSE Holding a to až do 23. novembra 2023 a vlastníkom jej 100 % akcií bola spoločnosť Východoslovenská energetika Holding a.s. Od 24. novembra 2023 je VSE súčasťou skupiny ZSE, pričom vlastníkom akcií VSE je spoločnosť Západoslovenská energetika, a.s.

www.vse.sk

Kontaktné údaje

Informácie:

IČO: 44 483 767
IČ DPH: SK 202 273 0457

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 22836/V

Sídlo:

Východoslovenská energetika a.s.
Mlynská 31
042 91 Košice

Telefón:

0850 123 333

E-mail:

info@vse.sk