Slnečné strechy - Skupina ZSE
ie

Prehliadač Internet Explorer nie je podporovaný

Pre správne zobrazenie stránky vám odporúčame použiť prehliadač Firefox alebo Chrome


Slnečné strechy

Od roku 2020 môžu naši zákazníci prostredníctvom produktu Zelená elektrina odoberať elektrinu vyrobenú 100 % z obnoviteľných zdrojov ako sú  slnko, vietor, voda či biomasa. Vážime si všetkých, ktorí prispievajú k udržateľnosti využívania prírodných zdrojov. Práve preto sme sa rozhodli časť výnosov za každého zákazníka Zelenej elektriny vrátiť do regiónov a komunít prostredníctvom programu Nadácie ZSE s názvom Slnečné strechy. 

Program je určený pre základné a stredné školy a zariadenia sociálnych služieb v regióne západného Slovenska, ktoré môžu získať bezplatnú inštaláciu fotovoltických panelov. Inštalácia im umožní využívať energiu zo slnka a šetriť tak svoje náklady na elektrinu.

Ak chcete vedieť, ako prebieha inštalácia fotovoltických panelov, pozrite si videá z pilotných inštalácii na Základnej škole vo Svätom Jure alebo na Materskej škole a obecnom úrade v Nižnej. Aktuálne informácie o programe Slnečné strechy a ďalších aktivitách Nadácie ZSE nájdete na jej webovej a facebookovej stránke.

Nadácia ZSE

Facebook Nadácia ZSE

Fotovoltika pre školy

Ochrana prírody a krajiny

Ďalej na Zelené nápady