ZSE je medzi najúspešnejšími zamestnávateľmi - Novinky - Skupina ZSE
ie

Prehliadač Internet Explorer nie je podporovaný

Pre správne zobrazenie stránky vám odporúčame použiť prehliadač Firefox alebo ChromeZSE je medzi najúspešnejšími zamestnávateľmi
28.1.2022 

Spoločnosť Západoslovenská energetika získala druhé miesto v desiatom ročníku ankety Najzamestnávateľ 2021. Túto prestížnu anketu každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia. Jej cieľom je priniesť reálny pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž.

V skupine ZSE sa komplexne staráme o našich zamestnancov. Špeciálne v tomto ťažkom pandemickom období je ZSE pre svojich zamestnancov zárukou stability. Vyvinuli sme maximálne úsilie na to, aby sme našich zamestnancov ochránili a poskytli im bezpečné pracovné podmienky. V spoločnosti máme dlhodobo zavedený nadštandardný benefitný program, v rámci ktorého poskytujeme napríklad Multisport karty, psychologickú poradňu pre zamestnancov, kompletnú zdravotnú starostlivosť, týždeň dovolenky navyše, osobný účet na regeneráciu či aktivity pre deti zamestnancov V interných prieskumoch spokojnosti sami zamestnanci deklarujú, že pracovný komfort spočíva vo viacerých faktoroch, ako je napríklad celková atmosféra v spoločnosti, jej hodnoty a zameranie, zmysluplnosť pracovných výkonov. Naše umiestnenie v tejto prestížnej súťaži je dôkazom toho, že zamestnanci sú u nás spokojní. Som veľmi rada, že hlasovaním v ankete o najlepšieho zamestnávateľa o tom dali vedieť aj širokej verejnosti,uviedla Silvia Truchanová, riaditeľka divízie ľudských zdrojov ZSE.

Anketa Najzamestnávateľ je pre všetky spoločnosti, ktoré dlhodobo pracujú na svojej atraktivite na trhu práce, skvelou príležitosťou nielen zabezpečiť si publicitu a zvýšiť renomé, ale predovšetkým sa zaujímavým spôsobom predstaviť verejnosti. Tzn. dať Slovensku vedieť, ako firma funguje, ako sa stará o svojich ľudí, či v akej oblasti sa angažuje.

V roku 2021 bolo do hlasovania v jubilejnom 10. ročníku ankety Najzamestnávateľ zaradených 25 spoločností v 10 kategóriách, čiže celkovo 250 spoločností, ktoré prešli nominačným procesom. O víťazoch rozhodla verejnosť rekordným počtom hlasov. ZSE uspela v silnej konkurencii v rámci kategórie Výroba a priemysel.

www.najzamestnavatel.sk