Novú mestskú pláž rozžiari každý večer Zelená elektrina
6.7.2020 

Plážový volejbal s výhľadom na hrad, detská zóna plná atrakcií či koncerty kapiel a DJ-ov zvučných mien – to je len zlomok zážitkov, ktoré si môžete odniesť z Tyršáku.

ZSE je partnerom plážovej novinky na brehu Dunaja, na priestranstve medzi divadlom Aréna a Starým mostom. Pomenovaná je, rovnako ako nábrežie, po estetikovi a historikovi umenia, profesorovi Miroslavovi Tyršovi. Oddychová zóna pri rieke ponúka viacúčelové športové ihrisko na plážový volejbal, plážový tenis a plážový futbal, pláž s bielym pieskom a skvelým plážovým barom. Pre najmenších je pripravená detská piesková zóna, množstvo detských atrakcií a kolotočov. Na Tyršáku si prídu na svoje aj milovníci dobrého jedla, nápojov a hudby. Nebudú chýbať prednášky a zaujímavý sprievodný program pre všetky vekové kategórie. 

Myslime na prírodu, aj keď sa zabávame

Pláž na svoju prevádzku využíva energiu z obnoviteľných zdrojov – Zelenú elektrinu od ZSE a máme tu nainštalované naše fotovoltické riešenia. Zároveň na Tyršáku môžete spoznať veľmi zaujímavý koncept Zelených striech. Aj prostredníctvom týchto inštalácií chceme návštevníkov motivovať k využívaniu služieb, ktoré šetria prírodné zdroje. Viac informácií a program Tyršáku nájdete na www.tyrsak.sk

Zelená elektrina

Zelená elektrina

Zelená elektrina

Zelená elektrina