ZSE zatvára v súvislosti so šírením koronavírusu zákaznícke centrá
12.3.2020 

S platnosťou od dnešného dňa, 12. 3. 2020, zatvorila spoločnosť ZSE Energia, v rámci opatrení proti šíreniu koronavírusu, zákaznícke centrá. Konkrétne ide o ZSE Centrá v OC Centrál Bratislava, Trenčín, Dunajská Streda, Nitra, Trnava a Nové Zámky. Otvorené zatiaľ zostávajú Bratislava Bory Mall a Bratislava Avion, nakoľko tie sa riadia internými pravidlami a predpismi samotných obchodných center. Vzhľadom na aktuálnu situáciu však zákazníkom odporúčame vybaviť čo najviac vecí online z domova.

Zákazníci môžu vybaviť väčšinu záležitostí týkajúcich sa odberných miest a služieb, prostredníctvom svojho online účtu na Zákazníckej zóne. V prípade, že nemajú online účet zriadený, môžu využiť e-mailovú adresu kontakt@zse.sk. Rovnako môžu využiť aj Zákaznícku linku (0850 111 555), avšak vzhľadom na aktuálnu situáciu môže prísť k predĺženiu čakania na spojenie s operátorom. Zákazníkov preto prosíme o pochopenie a trpezlivosť.

Toto opatrenie bolo urobené v súvislosti s minimalizovaním šírenia nákazy. Aj vzhľadom na opatrenia, ktoré aktuálne prijíma štát, chceme znížiť koncentráciu viacerých ľudí na jednom mieste, zároveň chceme chrániť aj vlastných zamestnancov. Zamestnanci budú pracovať v režime práce z domu (home office) tak, aby boli všetky zákaznícke požiadavky realizované priebežne a s čo najmenším zdržaním,“ uviedol Juraj Krajcár, predseda predstavenstva a riaditeľ obchodu ZSE Energia.

O aktuálnom vývoji a termíne otvorenia ZSE Centier budeme informovať prostredníctvom webu www.zse.sk a na Facebook fanpage spoločnosti.