7 dôvodov, prečo radi pracujeme v ZSE

1
Práca, ktorá má zmysel
Prinášame svetlo, ktoré vás sprevádza od ranného prebudenia až po pohľad na nočné rozžiarené mesto. Každý deň sa na nás spolieha viac ako milión zákazníkov. Pomáhame rásť biznisu a sme súčasťou vášho domova.
2
Tradícia a stabilita
96 rokov existencie nám dáva istotu, že dokážeme svojim zamestnancom poskytnúť stabilitu a pevné hodnoty vychádzajúce z tradície. Sme členom najväčšej európskej energetickej skupiny E.ON.
3
Inovácie
Inovácie nás posúvajú ďalej a my prinášame inovácie – budujeme nabíjacie stanice pre elektromobily po celom Slovensku, patríme medzi lídrov smart home riešení pre domácnosti a pri práci nám dokonca pomáhajú drony.
4
Osobný rozvoj a kariérny rast
V ZSE si môžete každý rok vybrať zo širokej ponuky školení a programov pre talentovaných zamestnancov. Sme veľká spoločnosť, vďaka čomu umožňujeme napredovať tým, ktorí neustále potrebujú nové výzvy.
5
Odmeny a benefity
U nás získate veľa finančných aj nefinančných benefitov. Poskytujeme finančné príspevky na dovolenku, aj pri rôznych životných udalostiach a v rámci zamestnaneckého grantového programu. Podporujeme firemné športové kluby, organizujeme Dni zdravia či detské letné tábory. Môžete využiť 5 dní dovolenky navyše, nadštan- dardnú zdravotnú starostlivosť a ďalšie výhody.
6
Sme zodpovední každým voltom
ZSE patrí na Slovensku k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania. Naše CSR aktivity sú zmerané predovšetkým na podporu projektov v oblasti vzdelávania, inovácií a ochrany životného prostredia. Viac informácií o tom, čo podporujeme.
7
Žijeme spolu
V ZSE vieme, čo je to tímový duch, a radi si nájdeme príležitosť, ako sa spolu stretnúť aj zabaviť. Či už ide o teambuilding, ZSE Rodinný deň, Mikuláš pre deti zamestnancov, vianočné stretnutia tímov alebo našu spoločnú oslavu Dňa energetiky – Megawatt Party.