Elektrikári, prezentujte vaše služby bezplatne na webe distribútora - Novinky - Skupina ZSE
ie

Prehliadač Internet Explorer nie je podporovaný

Pre správne zobrazenie stránky vám odporúčame použiť prehliadač Firefox alebo ChromeElektrikári, prezentujte vaše služby bezplatne na webe distribútora
30.4.2019 

Odporúčaní elektrikári sú jednou z najnavštevovanejších stránok na webe spoločnosti Západoslovenská distribučná. Zverejnite vašu ponuku v zozname preverených elektrikárov aj vy a získajte nových zákazníkov.

Praktická stránka s vyhľadávaním podľa okresov už viac ako 3 roky pomáha obyvateľom západného Slovenska nájsť spoľahlivého a prevereného dodávateľa elektroinštalačných prác v blízkosti ich domova. Záujem o službu je vysoký, Západoslovenská distribučná (ZSD) totiž ročne vybaví viac ako 20 000 žiadostí o pripojenie do distribučnej sústavy. Zákazníci sa na odporúčaných elektrikárov najčastejšie obracajú so žiadosťou o prípravu ich odberného miesta na pripojenie do distribučnej sústavy. V súčasnosti prebieha ďalšia vlna náboru živnostníkov a firiem s cieľom rozšíriť online databázu. Využite príležitosť a staňte sa odporúčaným elektrikárom, táto spolupráca je bezplatná.

Kto môže zverejniť svoju ponuku

ZSD ponúka zverejnenie v databáze novým partnerom (po preverení), ktorí na jej distribučnom území vlastnia oprávnenie vykonávať aspoň dve z týchto činností:

  • Projektovanie elektrických zariadení,
  • Elektromontážne práce (vybudovanie prípojky, montáž elektromerového rozvádzača),
  • Elektroinštalačné práce (vybudovanie bytových rozvodov, inštalácia elektrických spotrebičov),
  • Prehliadky, skúšky elektrických zariadení, bleskozvodov a spotrebičov (revízna činnosť).

Prevažne teda ide o zabezpečenie elektroinštalačných a elektromontážnych služieb, realizáciu elektrickej prípojky a realizáciu činností za účelom splnenia technických podmienok pripojenia na strane žiadateľa o pripojenie do distribučnej sústavy ZSD. Odporúčaným elektrikárom sa môžu stať fyzické osoby (podnikatelia), ako aj pre právnické osoby (spoločnosti).

Ako sa stať odporúčaným elektrikárom

Stačí vyplniť online Žiadosť o zaradenie do databázy odporúčaných elektrikárov, ku ktorej je potrebné priložiť všetky prílohy. Po jej prijatí vám ZSD zašle potvrdzujúcu informáciu o registrácii spolu s evidenčným číslom žiadosti, ktoré uvádzajte pri akejkoľvek ďalšej komunikácii v súvislosti s touto službou.

Pokiaľ vaša žiadosť bude obsahovať všetky požadované údaje vrátane uvedených príloh a máte oprávnenie aspoň na dve z vyššie uvedených činností, dostanete e-mail s návrhom Zmluvy o spolupráci. Po podpise zmluvy a jej doručení do ZSD budete zaradený do databázy a vašu ponuku zverejníme na stránke odporúčaní elektrikári.

Ďalšie informácie nájdete na tejto stránke, prípadne nás kontaktujte na oporucanielektrikari@zsdis.sk.